Najnovšie recenzie zo sekcie Hryzátka

• Výborná pomôcka
  • Jednoduchá manipulácia
  • Jednoduché čistenie
  • Dieťa ho jednoducho uchopi
  • Dieťa sa naučí na jedenie
  • Veľkosť,pre nás dosť malá

Za nás je úžasný a veľmi sa nám osvedčil. Dieťa môže papať jedlo,bez pomoci rodiča čo je super nápad, malé dierky prepustia toľko jedla,že sa dieťa nezačne dusiť. Taktiež sa nám tento cumlík osvedčil pri prerezávaní zúbkov,ktoré nás veľmi trápia,no malý si zobral dudlik a spokojne hrýzol,takže je aj upokojujúci pre dieťa.

Overený zákazník Testuj.to Marcela

Pridané: 6. októbra 2023

• Všetko super
  • Žiadna zlá skúsenosť

Dr.Brown´s Detský silikónový cumeľ na kŕmenie 4M+ Fresh Firsts BPA FREE ružový je veľmi skvelý pomocník pri krmení malých detí pomocou malých otvorov dieťa vycmúla len malé množstvo jedla ktoré vie bez problémov aj zhltnúť. Je to skvelý výrobok ktorý je vyrobený zo silikónu. Okrem toho je to skvelý pomocník aj pri prerezávaní zúbkov.

Pridané: 6. októbra 2023

• Veľkosť dierok
  • Ľaká manipulácia

Detský cumlík je vhodný od 4mesiacov a viac kedy začínajú deti začínajú jesť aj iné ako mlieko.Vhodný pre čerstvé aj mrazené ovocie pri prerezávaní zúbkov.Ľahká manipulácia cumlík aj pre dieťa.Prvý kontakt dieťaťa s ovocím v podobe pyré cez dierky. Dieťa si vie ľahko masírovať ďasienka a pohrať sa s ním.

Overený zákazník Testuj.to Vanessa

• Naplnitelnost rôznymi vecami

S produktom som veľmi spokojná. Dieta si ho hneď zamilovalo . Myslím si že je to veľmi dobrý pomocník pri prerezávani zúbkov ktoré nám práve idu. Naplnila som ho mrazeným ovocím tým pádom nám chladil djasienka a nemusela som sa bat že by ho náhodou dieta prehltlo. Odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Udrzatelnost
  • Farba
  • Spracovanie
  • Prevedenie
  • Tvar

Za mna a synceka je to super pomocka pre rodičov a babatka, ktoré idu skúšať prvé pokrmi či už je to zelenina alebo ovocie :) pokrm sa jednoducho vloží do cumlíka a dieťatko ho môže takouto formou ochutnávať :) cumlík je aj super pomôckou nie len doma ale aj pri cestovani v aute, kedy potrebujeme drobca trosku zamestnať aby sme došli do cieľa …

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Praktickost
  • Super cistenie
  • Velkost

S cumlikom som velmi spokojna. Maly si nim masiruje dasienka a popritom sa aj napapa. Davame tam ovocie ale aj zeleninku a s nicim nebol problem! Tip na prerezavanie zubkov. Ak mate v mrazaku zamrazene materske mlieko dajte do cumlika. Nic lepsie na zubky nie je! :)

Overený zákazník Testuj.to Peter

• Priepustnosť
  • Kvalita silikónu
  • Nie je vhodný pre deti staré 4 mesiace ako sa píše na produkte

Daný produkt je veľmi dobrá pomôcka pri počiatočnom kŕmení detí,keď majú rodičia strach,že dieťa prehltne väčšie množstvo ovocia či zeleniny a začne sa dusiť. Malé otvory zabezpečujú priepustnosť takého množstva potraviny,aké dieťa potrebuje a nemusíte sa báť,že sa dieťaťu niečo stane. Tiež je vhodný ako upokojavacia pomôcka pri prerezávaní zúbkov dieťaťa,stačí pridať chladnejšiu potravinu prípadne zmraziť vodu do cumlíka a dieťa si dokáže schladiť ďasná aj týmto spôsobom. Jediné,čo bolo veľké mínus,že na produkte píšu pre deti 4 mesiace a viac a mám pocit že je to skôr pre väčšie deti ako 4, či 5 mesiacov. Skôr vtedy,keď dieťa dokáže samo dlhšie držať predmet a je zvyknuté na určité druhy potravín a ich konzumáciu.

Overený zákazník Testuj.to Monika

Zakúpený v Testuj.to

• V čase prerezávania zúbkov sme vložili do cumľa mrazené ovocie, čo synovi veľmi pomohlo
  • Veľmi pekný dizajn
  • Ideálna veľkosť dierok na jedlo
  • Vhodné ako pre čerstvé , tak aj pre mrazené ovocie

Dr.Brown´s Detský silikónový cumeľ na kŕmenie je ideálny pomocník pre deti, ktorým sa prerezávajú zúbky. Odporúčam všetkými 10. Ideálny pre čerstvé ovocie (najviac sa nám osvedčil banán) ale aj pre mrazené, ktoré je veľmi nápomocné pre deti, ktoré trápi prerezávanie zúbkov.

• Veľkosť
  • Na zúbky veľmi dobre
  • Aj po vyčistení smrdelo umelinou

Do ručičky veľmi príjemný materiál. Akurát pre dieťa čo už krásne uchopuje veci ručičkami. Určite veľmi dobré pre deti od takých 4 mesiacov. Ako je písané odporúčanie. Tým starším detičkám už to neslúži na papanie moc, ale skôr na hranie alebo kúskanie keď im idú zúbky. Tak to máme my teraz.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Malý a šikovný pomocník
  • Lahko sa umýva
  • Velký priestor na uchop
  • Možnosť aj na cesty
  • Jedna veľkosť cumlika

Dr.Brown´s Detský silikónový cumeľ na kŕmenie 4M+ Fresh Firsts BPA FREE ružový je skvelý pomocník pri malom bábätku a jeho začiatkoch s prikrmami. Skvelý pomocnik pri prerezavani zubkov na masirovanie dasien, alebo aj na zabavenie dietatka. Nikdy nasej dcerke doteraz nechutilo ovocie tak ako z cumlika.

Overený zákazník Testuj.to Laura

• Veľkosť cumlíka
  • Materiál

Detský silikónový cumeľ sa nám veľmi páči. Odporúčam ho všetkým maminkám či už na doma alebo aj na cesty. Pre nás bola veľmi dobrá skúsenosť mať tento cumlík práve v lietadle kedy náše dieťatko bolo nervózne.
A hlavne najlepší kamarát pri prerezaní zúbkov. Odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Sandra

• Veľkosť
  • Tvar

Je to super pomôcka, hlavne keď chcete už učiť aby dieťa papalo samé,ale aj výborný pomocník pri prerezávaní zúbkov. U nás sa uchytil,dcérka má z neho radosť a veľmi rada z neho papá hlavne ovocie alebo ho iba tak žužle.
určite odporúčame ďalej......

Overený zákazník Testuj.to Erika

• Pekna farba,ľahký materiál
  • Ľahko umývateľné
  • Super skladovatelne
  • Primerana veľkosť dier

Dr.Brown's detský silikónový cumel na krmenie 4m je veľmi dobrý pomocník na výletoch,prechádzkach a presuvani sa,keď nieje veľa času.Lahky materiál,ktorý sa jednoducho za pár sekúnd naplní potravou a hneď ho môžte použiť.Deticky si cumlaju jedlo,popritom si masíruju ďasná a sú úplne spokojne.

Overený zákazník Testuj.to Mária

Pridané: 2. októbra 2023

• Ľahkosť
  • Funkčnosť
  • Dobre sa umýva

Cumlík je ľahký,dcérka si ho tým pádom vedela dobre chytiť,má aj výborný tvar pre malú ručičku dieťaťa. Je to šikovný pomocník na ochutnávanie rôznych jedál. Je zakrucovatelny tým pádom si ho dieťa nevie otvoriť. Nám vyhovovala aj veľkosť cumľa. Ľahko sa rozoberá,dobre sa umýva.

Overený zákazník Testuj.to Natália

Pridané: 2. októbra 2023

• Ľahká údržba
  • Veľké držadlo

Cumlík sme dostali v rámci testovania a hneď sa stal súčasťou nášho každodenného kŕmenia v dobe testovania malému išli horné zúbky a chladné ovocie v cumlíku mu od bolesti uľavilo a pomohlo nám zvládnuť toto obdobie rukoväť je presne do deckej ruky, a preto kŕmenie zvládol hravo aj sám

Overený zákazník Testuj.to Dana

Zakúpený v Testuj.to

• Krásne masíruje ďasienka pri prerezávaní zúbkov
  • Pri postrúhanom ovocí išlo veľa

Super pomocník pri skúšaní prvých príkrmov. Skúšali sme aj mrkvičku aj ovocie. Krásne si masírovala ďasienka čo som videla keď si stále cumlík vkladala do úst. Jediná nevýhoda že ak vložím postrúhané ovocie, tak vyteká viac. Malej sa páčilo aj to ze má praktické držanie a jej sa to pekne hodilo do rúčky. Odporúčam sme spokojný.

• Ľahký do rúčky
  • Vhodný do sterilizátora
  • Odolá hryzeniu
  • Väčší zásobník na stravu

Užitočný pomocník pri prvom papaní, pekný dizajn cumlíka, ľahký do rúčky, jedlo zneho nevypadáva, jednoduché čistenie, vhodný do sterilizátora a tým uľahčí dezinfekciu cumlíka, skľudní neposlušné zúbky, dieťa pri ňom rado zaspí, akurátny tvar pre detské ústa

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Kvalita
  • Jednoduché použitie a čistenie
  • Farba
  • Bezpečnosť
  • Využitie

Cumeľ na kŕmenie od značky DrBrowns je super pezpečná pomôcka na kŕmenie a ochutnávanie prvých príkrmov keďže je vhodný od 4. mesiaca . Malé otvory prepustia len malé množstvo jedla čo je za mna super a nemusím sa báť že by dieťatku zabehlo . Super spracovanie , pekne sa drží v malých ručičkách a ľahko a rýchlo sa naplní .

Overený zákazník Testuj.to Dana

• Bezpečný
  • Ľahko uchopiteľný pre detskú rúčku

Produkt odporúčam, nenašli sme pri používaní žiadne negatíva. Detský silikónový cumeľ na kŕmenie značky Dr. Brown's je súčasťou poobednej desiaty, dcérka sa s ním zabaví, ľahko si z neho vytiahne požadované množstvo ovocia, zeleniny, prípadne pečiva či chrumky. Odporúčam.

Pridané: 30. septembra 2023

• Funkčnosť
  • Pekný vzhľad
  • Praktický tvar, pekne padne do detských rúčok

Skvelý cumlík na kŕmenie/žužlanie, bábätko ho zbožňuje. Nehrozí zabehnutie väčších častí jedla, tým pádom je úplne bezpečný. Dieťatko si ho vďaka praktickému tvaru vie pekne samo držať v ručickách, navyše nenarobí toľko neporiadku ako s miskou. Určite odporúčam!

Zobrazujem 21 - 40 zo 330 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...17