Najnovšie recenzie zo sekcie Hryzátka

Akuku a0055 silikón panda

Akuku a0055 silikón panda

Overený zákazník Alza.sk Klara

Zakúpený v Alza.sk

Je veľmi lahučka aj pre menšie deti a akuarat na hryzkanie. Za nás úplne super.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• cumlik bez bpa
  • veľa farieb na výber
  • vhodný od ukončeného 4 mesiaca
  • cumeľ sa môže sfarbiť

Som veľmi vďačná za tento cumeľ na kŕmenie. Je to veľmi jednoduché na aplikáciu. Malé dierky v cumlíku pustia len toľko jedla aby bolo dieťa schopné to prijať. Nestal osa mi, že by zabehlo jedlo dieťatku. Rúčka je dobrá na chytenie ( aj pre drobné ručky). Rúčka cumlíka je veľmi ľahká.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Jednoduchá montáž
  • Rýchla údržba
  • Jednoduchosť
  • Dobre držanie
  • Nemám čo vytknúť

Cumel je prispôsobený na držanie v malej rucke. Je ľahký, účinne a jemne masíruje ďasná..co dieťatko ukkudnuje..Jedlo z dierociek nevyteka, takže dieťatko si to pekne, pomaly cuca a pritom sa aj zabaví, aj niečo spapa ..dieťatko to aj upokojuje, zabaví sa s tým..

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Jednoduché na manipulaciu
  • Výborne na jemnú motoriku
  • Rýchle naučenie sa papať nieco zdravé

Výborne na jemnú motoriku - dieťa sa učí samé ako to funguje, jednoduchá manipulácia. Milujeme to! Ako naučiť deti na ovocie, zeleninu? Odporúčam určite týmto silikónovým cumlíkom!
Jednoduché stláčanie aby ovocie išlo ľahšie a rýchlejšie von… dokonale

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• dizajn
  • silikónový cumlík
  • blenie
  • pre môjho syna zdá sa že je veľký cumeľ

Žiaľ neviem podať úplnú recenziu, nakoľko môjmu synovi nepadol do oka. Moje postrehy: pekný dizajn, super silikónový cumlík, praktické balenie s vrchnákom. Synovi sa páčila najviac rúčka, ktorú mohol hrýzť pre rastúce zúbky. Podľa môjho pozorovania je veľký cumeľ neviem či len môjmu nesadol lebo ho nadrapovalo.

Overený zákazník Testuj.to Frederika

Zakúpený v Testuj.to

• Tvar, vhodný do detskej ruky.
  • Materiál
  • Nemám čo vytknúť

Detsky silikonovy cumel hodnotim ako super pomocku pri prerezavani zubkov. Ma skvely dizajn i tvar a sadne presne do malych detskych ruciciek. Uz sa tesim ako ho vyuzijeme na prikrmy. Material je vyborny a lahko cistitelny a udrziavatelny spolu s ochrannym krytom. Za nas top produkt a kto kupi verim, ze neolutuje.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Akurátna veľkosť
  • Dostatočne veľká rúčka na uchopenie oboma ručičkami
  • Dierky sú dostatočne veľké, aby jedlo netieklo ani pomaly, ani rýchlo
  • Tvar podobný cumlíku, takže dieťa ho s radosťou príjme

S produktom sme veľmi spokojní, oceňujem veľkosť dierok, ktoré nie sú ani malé, ani veľké, takže jedlo tečie postačujúco a dieťa nie je nervózne. Pomáha nám pri úľave od bolesti pri prerezávaní zúbkov, takže nám toto ťažké obdobie pomáha lepšie zvládnuť. Veľkým plusom je materiál, z ktorého je cumlík vyrobený a totožný s klasickým cumlíkom.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Super
  • Drzi sa super
  • Chyba puzdro

Moja dcera v tom x-krát mal ovocie, väčšinou som mu tam dávala menšie ovocia, čoho som sa bála, že mu zabehne. Mladší len teraz začal s príkrmami, no za cca týždeň už s tým začneme experimentovať, čo on povie na tento cumlik. Za mňa je to super vec, privítala by som aj rôzne veľkosti - ako cumlíku, tak aj dierok. Keď je dieťa väčšie, sú vhodné aj dierky väčšie, lebo mne sa syn na toto vybodol keď už musel veľa stláčať, aby mu z toho niečo išlo. Ked bol menší, stačilo mu trošičku šťavy, trošičku dužiny. Taktiež by bolo fajn keby bolo tenšie to držanie, aby aj naozaj malinké deti pri začiatkoch príkrmov mohli skúšať/a cucat

Overený zákazník Testuj.to Maria

• Tvar cumlika
  • Tvarovanie rukoväte
  • Praktické uzatváranie cumlíka a rukoväte
  • Nic

Cumlík za nás odporúčame všetkými desiatimi. Krásna farba sýtej farby, ktorú vedia držať tie malé ručičky. Cumlik je skvely pri prvých prerezaní zúbkov. Cumlik je úplne mäkký a ovocie v ňom sa ľahko dieťatku papá.Diery v ňom sú dostatočne veľké.Nehrozí možnosť buchnutia. Je ľahko umývateľný.

KIK KX5594 sada hrkálok a hryzátok pre bábätká zvieratká 5 ks

KIK KX5594 sada hrkálok a hryzátok pre bábätká zvieratká 5 ks

Overený zákazník Ennyroom.sk Bibix

Zakúpený v Ennyroom.sk

• krásne pestré hracky
  • dieťatko má možnosť uchopenia a rozvíjania jemnej motoriky, pozornosti a poslúži aj keď bábätko sa učí pretáčať
  • kvetinka je užastne hryzadlo ktoré naša malá nechce ani pustiť z ruky
  • Odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Jaroslava

• Kvalita
  • Otvory
  • Velkost

Skusali sme cumlik na krmenie s polročných syncekom. Akurát začíname s prvými prikrmami. Boli sme spokojný s kvalitou cumlika. Malý sa s ním aj len tak rad hral. Jedlo v pohode zvladal aj bez zúbkov dostať do pusy kusanim ďasnami. Odporučila by som ho aj iným mamičkám.

Overený zákazník Testuj.to Anka

• Super produkt ,že je to cumlik
  • Vie si ho chytiť sama
  • Dostatočne veľké dierky
  • Vojde tam dost ovocia

Za mna maximálna spokojnosť ,malej to veľmi vyhovuje teší sa z nových chuti vie si to podržať aj sama ,dierky su dostatočne veľké takze jej aj toho veľa ide.
Momentálne bojujeme so zúbkami ,vidím ,že ju to dokáže ukľudniť.Je to pre ňu teraz velka pomoc.

Overený zákazník Testuj.to Nikoleta

• Veľkosť dierok
  • Uzatváranie cumlíka
  • Ľahký
  • Prakticky
  • Ľahko cistiteľný
  • Veľkosť dudlika ako takého

Maximálna spokojnosť. Nato že žiadny cumlík na zaspávanie alebo ukludnovanie nám nezapasoval tak na prekvapenie tento dáva pekne do pusinky buď sa len tak hra alebo aj s ovocím. Ma dobre dierky takže v pohode cez to prejde aj bananik, jabĺčko, jahodka, nektarinka (postupne skúšame pridávať ovocie)

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• tvar
  • vzhľad
  • bezpečnosť

Odkedy používame pri prikrmovaní Dr.Brown´s detský silikónový cumeľ na kŕmenie Fresh Firsts BPA FREE, papanie pre drobčeka je hrou. Masíruje ďasienka, prepustí len toľko príkrmu, koľko je pre dieťatko bezpečné a oceňujeme aj možnosť jednoduchého držania v malých rúčkach.

Overený zákazník Testuj.to Jaroslava

• Dizajn
  • Ľahkosť
  • Ľahko čistiteľne
  • Bez žiadnych hrán

Detský silikónový cumeľ od Dr. Browns je skvelá pomôcka pre začiatok kŕmenia.
Dieťa sa výhra pri konzumácii jedla v silikónovej časti. Ideálne aj pri prerezevani zúbkov kde dieťa to využije ako hryzadlo. Ľahké čistenie silikónovej časti. Najviac sme si pochutnali na ovocí pomocou silikónové ho cumlik.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Jednoduchosť plniaceho systemu
  • Ľahká umývatelnosť
  • nemám čo vytknúť

Cumlík zaujal mojho syna na prvý pohľad. Najskôr som nestihla vložiť doň ani ovocie a už ho mal v rúčke a skúmal . Páči sa mi skrutkový systém,jednotlivé komponenty sa dajú oddeliť a dôkladne poumývať. Cumlík je z príjemného materiálu, ma primerane veľké otvory, ideálny aj do auta keď sme išli na výlet, držal a cuckal si celú cestu. Skvelý pomocník na masírovanie ďasien. Určite odporúčam práve tento cumlík.

Overený zákazník Testuj.to Kristina

• Jednoduché použitie

Skúsili sme cumlík značky Dr. Brown's a boli sme milo prekvapení. Náš synček si obľúbil ochutnavat rôzne ovocia a aj zeleniny z neho. Jednoducho sa čistí a a používa. Pri jeho používaní sa nemusíme báť udusením väčšími kúskami alebo jadierkami. Vrelo odporúčame.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Uzatvaranie
  • Veľkosť dierok
  • Jednoduché držanie
  • Ľahké čistenie
  • Veľkosť cumlu

Cumlík bol super navrhnutý do detských rúk. Ma dostatočne veľké dierky na to aby prešlo dosť jedla ale nie veľa. Trošku väčší cumlík bol pre moju dcéru ale iným určite vyhovie. Ľahké vyberanie a umývanie. Najlepšie je uzatvaranie ktoré nedovoľuje otvorenie dieťaťom. Uzáver sa tzv srobuje a tak to dieťa neotvorí a drží aj ovocie stále vnutri. Super produkt odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Anna

Pridané: 24. septembra 2023

• Ľahšie sa stým dokrmuje

S týmto produktom som spokojná. Malému idu zúbky tak keď je nervózny tento cumlík ho veľmi upokoji či už tam má nejakú prikrm alebo nie. Farba je pre chlapca vyhovujúca. S dierkami na cumliku som tiež spokojná, sú malé a prikrm si ťahá veľmi dobre a masíruje si medzi tým aj ďasná.

Overený zákazník Testuj.to Petronela

Pridané: 24. septembra 2023

• Praktický úchop pre bábätko
  • Jednoducho sa rozoberá a čistí
  • Mäkkučký silikón
  • Ľahko sa plní
  • Z cumlíka sa nedá dieťaťu vysať celý obsah

Tento cumlík nás nadchol.Naše bábätko ,8mesačné , si z neho veľmi rado ťahá či už sladký či slaný pokrm a zároveň si aj stimuluje dasienka čo nám naozaj veľmi pomohlo s prerezaním zúbkov. Dieťatko si vie cumlík pekne samo držať a dávať do pusky a papá, rodič už mu len dopĺňa obsah.Jediná malá nevýhoda je, že si z neho nedokáže vytiahnuť úplne celý obsah,no aj tak je zvyšok minimálny , takže celkovo sme spokojný.A ďalšia výhoda je, že tam stačí dať kus uvarenej hociakej zeleniny a dieťatko si ju postupným žužlaním pomliaždi a spapá a zároveň mu ide len bezpečné množstvo v ideálnej veľkosti (žiadne veľké kusy) a ešte navyše sa aj prehrá.Ani jedný raz sa nám nestalo že by sa dieťatko začalo dusiť alebo by ho napínalo z veľkých kusov, čo moc oceňujeme ?

Zobrazujem 41 - 60 zo 330 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...17